سوالات متداول

این محصول جهت کمک به توقف ریزش با الگوی مردانه و همچنین کمک به رشد و تبدیل مجدد موهای کرکی به تار موهای نهایی می باشد. این محصول باید روزانه استفاده گردد و 2 تا 3 پاف روی کف سر استفاده گردد. لازم به ذکر است پس از استفاده از این محصول نباید تا 6 ساعت شستوی سر صورت گیرد.

 پن های اسکراب همانند کرم های اسکراب باید با توجه به فصل و نوع پوست افراد استفاده گردند به عنوان مثال در فصول تابستان با توجه به شدت تابش آفتاب بهتر است در هفته 1 بار و در پوستهای خشک با توجه به از بین بردن لایه شافی پوست بهتر است کمتر مورد استفاده قرار گیرند.

باید بعد از حمام و در یک حالت نیمه خیس روی موها مالیه شود و به علاوه نیازی به شستشوی مجدد مو نمی باشد و می توانید پس از چند دقیقه موهای خود را سشوار نمایید.

ماسک موی موهای رنگ شده

ماسک موی موهای خشک و آسیب دیده

ماسک موی موهای وزدار و مجعد

 

پوست بدن انسان PH در حدود 4/5 – 6/5 دارد. لذا محصولات پوست بهتر است در این بازه تولید شوند که به حفظ ساختار پوست کمک کند که این امر در پن های فولیکا اتفاق می افتد لازم به ذکر است صابون ها و پن ها علاوه به دارا بودن PH نرمال پوست PH حدود 9 را دارا هستند . لایه ی چربی بر روی پوست باقی نمی گذارند و حفظ ساختار آب و چربی پوست را سبب می شوند . پن ها پایداری بیشتری نسبت به صابون در مقابل آب دارند و خردشدگی یا له شدگی ندارند.

 سلولهای پوست در هر 28 روز یکبار دچار تعبیه سلولی می شوند . گاهی مواقع به سبب تغییرات هورمونی ، تغییرات آب و هوایی ، بیماریهای خاص ، استرس ، سوء تغذیه و عدم رعایت بهداشت مو این تجدید سلولی در 10 روز اتفاق می افتد که این سلولهای مرده در کنار یکدیگر تشکیل شوره را می دهند.
در درمان این مسئله علاوه بر لزوم اجتناب از موارد فوق الذکر باید از درمانهای کمکی همچون شامپو ، کرم ضدشوره فولیکا ، قرص های درمانی ( تحت نظر پزشک ) استفاده نمود.

ریزش مو در خانمها به دلایل بسیار مختلفی ممکن است اتفاق بیافتد که از آن جمله می توان به دوران حاملگی ، نارسایی تیرویید، آنمی (کم خونی ) ، فقر آهن ، کیست های تخمدانی و یا بعضی بیماریهای پوستی همانند پسوریازیس یا سبوژینک درماتیت اشاره کرد . به علاوه خانم ا با رسید به سنین یائسگی دچار کم پشتی موهای سر می شوند .

 دلایل ریزش مو در آقایان را می توان به انواع ذیل تقسیم کرد:

1- سابقه ی خانوادگی مثبت
2- بعضی بیماریهای اتوایمسیون همانند ( Alopeeia , Areata ) و بعضی تغییرات هورمونی
3- عوارض جانبی بعضی داروهای خاص همانند داروهای ضدسرطان ، ضدافسردگی
4- سابقه ی رادیو تراپی سر
5- وقایع بسیار پر استرس که در بسیارس از مواقع بطور موقت می باشد.
6- بعضی رفتارهای عصبی همانند کندن مو در افراد پر استرس.

 

سوالات های خود را از ما بپرسید: